Zjedz śniadanie przy wyspie kuchennej. Komfortowy hoker Jola.

Trend na łączenie kuchni z salonem jest obecnie bardzo popularny. Pojawiają się, zatem nowe rozwiązania związane z funkcjonalnym zagospodarowaniem otwartej przestrzeni takie, jak barki i wyspy kuchenne. Są one wyższe, niż standardowe stoły, wymagają, więc dedykowanych im siedzisk. Idealną opcją są, hokery, czyli stołki barowe. Kiedyś widywano je rzeczywiście tylko w barach, dziś na stałe zagościły w naszych kuchniach, wzbogacając ich wystrój. Firma Nowy Styl, jeden z wiodących producentów mebli w naszym kraju proponuje nam niebanalne modele hokerów. Jednym z ciekawszych jest hoker Jola znajdujący się w ofercie sklepu internetowego www.formyuzytkowe.pl.

Ciekawa forma i wygoda hokera Jola
Hoker Jola z pewnością wyróżnia się wśród tego typu mebli niebanalną formą. Szczególnie ciekawa jest jego metalowa podstawa. Podwyższone oparcie bardzo płynnie przechodzi w dół, by utworzyć wygodne wsparcie dla stóp. Gdy siedzimy na hokerze nasze stopy zazwyczaj nie dosięgają podłogi. Podnóżek jest, zatem wskazany, aby siedzący mógł czuć się pewnie i stabilnie. Stabilność zapewniają również cztery, szeroko rozstawione nogi. Tapicerowane, miękkie siedzisko oraz oparcie umożliwia wygodne siedzenie.
Fotel posiada uniwersalną wysokość, dzięki czemu pasuje do większości barków i wysp kuchennych. Jego styl jest również bardzo uniwersalny. To jeden z tych mebli, który będzie idealnie pasował do każdego wnętrza zwłaszcza, że możemy wybrać różne rodzaje i kolory tapicerki.

Dlaczego warto kupić hokery Jola do swojej kuchni?
Niewątpliwą zaletą hokera Jola jest jego nowoczesny wygląd. Hoker sprawdzi się zarówno, w wyodrębnionym pomieszczeniu kuchennym, jak i w kuchniach, które są otwarte na salon. W jednym i drugim przypadku będzie podnosił ergonomię wnętrza, zapewniając użytkownikom komfort i swobodę. Nie bez znaczenia pozostaje jego trwałość. Inwestując w meble kuchenne nie chcemy przecież wymieniać ich za rok czy dwa lata. Siedziska w kuchni powinny być także łatwe do utrzymania w czystości. Hoker Jola spełnia ten warunek. Jego czyszczenie nie powinno sprawić większych trudności szczególnie, gdy wybierzemy odpowiedni rodzaj tapicerki.

Źródło:
http://www.nowystyl.pl/produkty/krzesla-do-jadalni/JOLA/JOLA-hocker-chrome
https://www.formyuzytkowe.pl/nowy-styl-krzeslo-jola-hocker-alu