Zastosowanie stołów multimedialnych

Stoły multimedialne to urządzenia wyróżniające się interaktywnym interfejsem, umożliwiającym samodzielne pozyskiwanie informacji przez użytkowników. Nowoczesna i innowacyjna technologia zamknięta w oryginalnym designie angażuje również w rozrywkę połączoną ze skutecznym przekazem marketingowym. Decydując się na stół multimedialny zyskujemy pewność, że wyświetlany komunikat trafi do najbardziej zainteresowanych odbiorców i zostanie przez nich na długo zapamiętany.

Stoły multimedialne oferują zupełnie nowe doświadczenie w zakresie komunikacji. Te nowoczesne nośniki cyfrowe zdecydowanie przewyższają tradycyjne metody marketingowe pod względem stopnia zaangażowania odbiorców. Badania rynkowe pokazują, że nawet 4 razy więcej osób interesuje się urządzeniem interaktywnym niż stosowanymi do tej pory banerami czy ulotkami, które szybko trafiają do kosza.

Dlaczego warto?
Innowacyjna komunikacja przy użyciu interaktywnych nośników jest o wiele częściej zapamiętywana przez jej użytkowników. Badania wykazują, że nawet 83% z prezentowanych danych zapadnie w pamięci, aby następnie przełożyć się na średnio 29% wzrostu zysków danego obiektu czy produktu. Wynika to z angażującej formy, która zaprasza użytkowników do interakcji, nie bombardując go treścią, tylko swobodnie i intrygująco odsłania przed nim kolejne informacje. Nic więc dziwnego, że stoły multimedialne cieszą się rosnącą popularnością.

Jakie są możliwości?
Tego rodzaju rozwiązania znajdują zastosowanie w punktach sprzedaży, muzeach, restauracjach, hotelach i obiektach rozrywkowych. Stół multimedialny może zostać wzbogacony o specjalną, dedykowaną tylko jemu aplikację, która pozwoli maksymalnie wykorzystać jego potencjał oraz zagwarantować użytkownikom przyjemność i łatwość obsługi. Możliwość dopasowywania komunikatów i interakcja odbiorcy z wyświetlanymi treściami zapewnia bezproblemowe dopasowanie przekazu do potrzeb danego miejsca.