Program do inwentaryzacja środków trwałych

app-680732_640SmartMedia jest nowoczesną firmą technologiczną, zajmującą się produkcją i wdrażaniem specjalistycznego oprogramowania służącego do inwentaryzacji oraz zarządzania majątkiem. Firma powstała w Trójmieście, szybko jednak rozszerzyła zasięg swojej działalności, zaś obecnie jest jednym z liderów tego typu oprogramowania na polskim rynku.

Inwentaryzacja oraz sprawne zarządzanie majątkiem trwałym stanowi podstawę funkcjonowania różnego typu firm oraz instytucji. Tworząc zaawansowane, a jednocześnie przejrzyste systemy informatyczne, wspierające zarządzanie majątkiem, spółka SmartMedia zyskała w ciągu dziesięciu lat swojej działalności już ponad 500 zadowolonych Klientów.

Tym, co zadecydowało o sukcesie SmartMedia jest przede wszystkim doskonały zespół, na który składa się 28 specjalistów, będących ekspertami z różnych dziedzin. W gronie osób, pracujących na rzecz Spółki, a więc pośrednio – na sukces jej kontrahentów – znajdują się zarówno informatycy, jak i ekonomiści oraz prawnicy. Dzięki takiej interdyscyplinarnej kooperacji możliwe jest optymalne zgranie poszczególnych elementów systemu oraz doskonałe dopasowanie go do potrzeb i wymagań rynku.
To właśnie pasji i zaangażowaniu, a także ciężkiej pracy ludzi ze SmartMedia, udało się stworzyć złożony, a jednocześnie przyjazny system informatyczny, umożliwiający sprawowanie kontroli nad majątkiem trwałym szeregu firm.

Mimo to, zespół SmartMedia nie osiadł na laurach i, pragnąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i specyfikę swoich klientów, wychodzi naprzeciw ich pytaniom oraz problemom. O relacjach na linii SmartMedia – klienci najlepiej świadczy fakt, iż firma wprowadza niemal 500 ulepszeń rocznie, a także poświęca ponad 130 godzin w ciągu roku na same tylko konsultacje telefoniczne z kontrahentami. Dzięki temu, firma może poszczycić się długofalową współpracą z wieloma klientami , jak również doskonałymi opiniami na temat swoich systemów oraz możliwości ich praktycznego zastosowania.
Elastyczność oraz indywidualne podejście do każdej firmy sprawiają, że w gronie zadowolonych klientów SmartMedia znajdują się zarówno duże, jak i niewielkie przedsiębiorstwa, a także szereg instytucji publicznych.

Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale również wdrażaniem systemów informatycznych, a także prowadzi szkolenia dla pracowników, mające na celu jak najlepsze wykorzystanie możliwości, jakie oferują proponowane przez nią programy informatyczne.

Tekst opracowany przez SmartMedia – producenta oprogramowania do inwentaryzacji środków trwałych