Prepaid – doskonałe rozwiązanie dla rozmów zagranicznych

Choć jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że rozmowy krajowe kosztują obecnie dosłownie grosze, w przypadku połączeń międzynarodowych ceny są zdecydowanie wyższe. Za połączenia z niektórych państw azjatyckich czy afrykańskich trzeba zapłacić nawet kilkanaście złotych. I to za minutę. Aby radości z zagranicznej wycieczki nie zepsuł rachunek za telefon, jeszcze przed wyjazdem zadbaj o tanie i sprawdzone rozwiązanie.

Wśród osób, które wyjeżdżają na dalekie, egzotyczne eskapady coraz większą popularnością cieszy się roaming na kartę. Jego największą zaletą jest przede wszystkim pewność, że mamy kontrolę nad telefonicznymi wydatkami. Co więcej, takie rozmowy są zdecydowanie tańsze niż korzystanie z usług operatora krajowego bądź lokalnego dostawcy usług telefonicznych w miejscu docelowym. Świetnym sposobem na niedrogie rozmowy praktycznie z każdego zakątka świata są smartsim karty telefoniczne. Dzięki nim rozmowy z ponad 145 krajów są kilka razy tańsze, a jednocześnie tak samo dobre pod względem jakości połączenia. Roaming na kartę to także możliwość wykupienia pakietu minut bądź danych internetowych, dzięki czemu także za granicą można korzystać z internetu.

Bardzo dobrym rozwiązaniem, udostępnianym przez Smartsim, jest możliwość czasowego przekierowania połączeń z dotychczas używanego numeru na numer aktualnie używany w roamingu na kartę. Dzięki temu każdy może dodzwonić się do użytkownika roamingu, nawet gdy ten przebywa na drugim końcu świata i ma nieaktywny swój polski numer. Roaming na kartę to sprawdzone, niedrogie i bezproblemowe rozwiązanie, dzięki któremu możesz cieszyć się egzotycznymi wakacjami bez obaw o niebotyczne rachunki telefoniczne.