Organizujesz targi? Zamów baristę

Na organizowane wydarzenia handlowe, marketingowe czy biznesowe przychodzi cała masa ludzi i każdy z obecnych chciałby poczuć się na wydarzeniu komfortowo. Otóż będąc uczestnikami takiego wydarzenia i w trakcie jego trwania chcemy napić się ciepłej i aromatycznej kawy. Najgorzej kiedy rozglądając się za pysznym napojem, okazuje się dany obiekt nie posiada specjalnego miejsca, gdzie podaje się kawę lub serwowana jest ona z automatu w postaci rozpuszczalnej ohydy. Jeśli organizatorzy wydarzenia nie chcą, żeby goście rozeszli się po pobliskich kawiarniach, powinien zadbać o punkt, w którym każdy będzie mógł napić się wyjątkowo dobrej kawy i poznać potencjalnych partnerów biznesowych.

Zatrudnienie specjalisty od parzenia kawy to nie tyko pyszny napój i konwersacje, otóż chodzi też o wygospodarowanie miejsca, gdzie można odpocząć. Na targach z pewnością będzie wiele stanowisk, pokazów, wywiadów, a po wielu godzinach przebywania w tym miejscu, możesz poczuć się po prostu zmęczonym, chcieć usiąść i napić się pysznej kawy, która doda energii. Stoisko baristyczne będzie idealnym.

Idealny barista
Dobry profesjonalista – nieważne czy to będzie barista Wrocław czy Warszawa – musi wykazywać się profesjonalizmem i doświadczeniem. Wbrew pozorom proces parzenia kawy, która zaspokoi wymagania najbardziej wymagających smakoszy nie jest łatwy. Dobry specjalista, musi znać wszystkie etapy przygotowywania na praku, następujące krok po kroku, w odpowiednich odstępach czasu oraz o odpowiednich proporcjach – nawet mały błąd może zaważyć na smaku i estetyce kawy. Ponadto, barista powinien być otwarty na oczekiwania konsumentów, wykazywać się sporą dozą cierpliwości i kreatywności tak, aby jak najlepiej dostosować napój do oczekiwań zamawiającego. Na koniec ważne jest też to, że kawa nie może jedynie dobrze smakować ale również pięknie prezentować się pod względem wizualnym i zapachowym.

Profesjonalna usługa
Możliwość stworzenia idealnego stoiska firmowego wraz z obsługą na najwyższym poziomie pozwala sprytnie dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców i większej liczby potencjalnych klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić swój czas i pokazać się innym, przyciągając uwagę swojego stoiska, tak aby każdy zapamiętał je na długi czas. Z profesjonalnym baristą zyskujesz reklamę firmy, mobilny bar kawowy oraz pyszną, aromatyczną, świeżo paloną i mieloną kawa oraz idealne rozwiązanie do poszerzenia grona odbiorców i tworzenia nowych dróg rozwoju firmy.